De robuust uitgevoerde fiberlaser “Linda” heeft een afmeting van 300 x 150 cm. en is door het open design makkelijk te laden. Een wisseltafel is dan ook niet nodig en daarom kan deze machine ook makkelijk in kleinere werkplaatsen ingezet worden.
Fiber laser “LINDA” heeft de leukste prijs van al onze robuuste full size fiberlaser machine. Met het open bed voor platen tot 300 x 150 cm. kan de machine zeer makkelijk geladen en gelost worden. Linda is leverbaar in vermogens van 1000 Watt en 1500 Watt past in nagenoeg elk budget en elke werkplaats.
bewerking |
Ferro (staal, rvs, aluminium, etc.) |
---|---|
max werkbereik |
300 x 150 cm |
laservermogen |
1000 watt Fiber, 1500 watt Fiber |
stroomaansluiting |
380-400 volt / 32 ampere |
uitvoering |
open machine |
Doordat de plaat stil ligt en de laser er overheen beweegt, is het mogelijk om ingewikkelde vormen in te stellen. De fiberlaser snijdt dit razendsnel uit en heeft een strak eindresultaat. Dit zorgt er op zijn beurt weer voor dat je weinig nabewerking hebt. Een voordeel tegenover Co2 is ook nog eens dat je er dikkere platen in kunt plaatsen. Dit houdt in dat je bij sommige modellen tot 20mm koolstofstaal kunt snijden.
Herman Gorree van Lasergraaf Venray is al een decennium actief in de verkoop van Co2 en Fiberlasers. Een vakman met oog voor de klant. Dealer van Lasergraaf, een toonaangevend bedrijf in de Co2 & Fiber laser industrie. Graag denkt hij mee welke laser het beste bij jou past.
Ben jij benieuwd of een Fiberlaser bij jou past? Aarzel dan niet en neem contact met ons op. Dan plannen een afspraak in om jou de fiberlasers in actie te tonen. Je zult verbaasd zijn over de snelheid en precisie van onze fiberlasers. Boek snel een demo!