Vol formaat professionele portaal fiber laser voor staal tot 20 mm dik met volautomatische rotatie-snij inrichting voor het snijden van kokerprofielen , buizen hoekprofielen, U-profiel, platstaf en meer. Combineer plaatsnijwerk met 3D profielen en je kunt bijna alles maken wat de markt vraagt.
“NORA” is geschikt voor het zware industriele werk en kan afhankelijk van de gekozen fiber laser bron tot ruim 20 mm. staal snijden met ongekende precisie. Met haar standaard bedmaat van 300 x 150 cm. kunnen daarbij zelfs groot-formaat metaalplaten direct verwerkt worden.
laservermogen |
1000 watt Fiber, 1500 watt Fiber, 2000 watt Fiber, 3000 watt Fiber, 4000 watt Fiber, 6000 watt Fiber |
---|---|
bewerking |
Ferro (staal, rvs, aluminium, etc.) |
max werkbereik |
300 x 150 cm, 400 x 200 cm, 600 x 250 cm |
stroomaansluiting |
380-400 volt / 32 ampere, 380-400 volt / 40 ampere & hoger |
uitvoering |
buis / pijp laser, met optie voor rotatie as, met wisseltafel optie, plaat en buis combinatie laser, voorzien van overkapping |
afmeting |
8150*2825*2125mm, 10255*3340*2125mm, 14593*3843*2347mm |
Doordat de plaat stil ligt en de laser er overheen beweegt, is het mogelijk om ingewikkelde vormen in te stellen. De fiberlaser snijdt dit razendsnel uit en heeft een strak eindresultaat. Dit zorgt er op zijn beurt weer voor dat je weinig nabewerking hebt. Een voordeel tegenover Co2 is ook nog eens dat je er dikkere platen in kunt plaatsen. Dit houdt in dat je bij sommige modellen tot 20mm koolstofstaal kunt snijden.
Herman Gorree van Lasergraaf Venray is al een decennium actief in de verkoop van Co2 en Fiberlasers. Een vakman met oog voor de klant. Dealer van Lasergraaf, een toonaangevend bedrijf in de Co2 & Fiber laser industrie. Graag denkt hij mee welke laser het beste bij jou past.
Ben jij benieuwd of een Fiberlaser bij jou past? Aarzel dan niet en neem contact met ons op. Dan plannen een afspraak in om jou de fiberlasers in actie te tonen. Je zult verbaasd zijn over de snelheid en precisie van onze fiberlasers. Boek snel een demo!